!!Срочно!! Запишіть формулу n-го члена арифметичної прогресії та знайдіть а11 , якщо а1 = 11, d =

0,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:a_11 = 16

Объяснение:Формула n-го члена арифметичної прогресії:

a_n = a_1 + (n-1)d

де a_1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.

У даному випадку:

a_1 = 11, d = 0,5

Тому, формула для знаходження n-го члена прогресії буде:

a_n = 11 + (n-1)0.5

Для знаходження a_11, підставимо n = 11 у формулу:

a_11 = 11 + (11-1)0.5 = 11 + 5 = 16

Отже, a_11 = 16.