За спам буде бан срочнооооо!!!!!!!! 2х²- 5х+3 =?вирішувати за дискримінантом і потрібно дізнатися

чому дорівнює х1,х2 ЦЕ КВАДРАТНІ ТРИЧЛЕНИ.

Ответы на вопрос

Отвечает Фоминых Елизавета.

Ответ:

D=25-24=1

х1=(5-1)/4=1

х2=(5+1)/4=2,5