1.Округлити числа: 6703, 7812; 0, 4819; 56,7824 до десятих; 84,37; 901,271; 512, 52 до одиниць.

2.Округли число 43621, 23591 а) до тисяч; б) до десятків; в) до одиниць; г) до тисячних; д) до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

6703=6000+700+3

7812=7000+800+10+2

0=0

4819=4000+800+10+9

56=50+6

7824=7000+800+20+4