Перевірити чи проходить графік функції через задану точку y=-2,3x+4 A(2;-0,6) B(4;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Телтаева Акниет.

y=-2,3x+4

Для точки A(2;-0,6):

y = -2,3x + 4

-0,6 = -2,3 * 2 + 4

-0,6 = -4,6 + 4

-0,6 = -0,6

Графік функції проходить через точку А.

Для точки B(4;0):

y = -2,3x + 4

0 = -2,3 * 4 + 4

0 = -6,2

Графік функції не проходить через точку В.

Отже, графік функції проходить через точку A(2;-0,6), але не проходить через точку B(4;0).

Отвечает Саакян Милена.

А)-0,6=-2,3*2+4=-4,6+4=-0,6-проходить

В)0=-2,3*4+4=-9,2+4=-5,2-Не проходить

Объяснение:

Можна кращу відповідь?