Послідовність (bn) геометрична прогресія. Знайдіть q та b5, якщо b1=1/2,b3=1/8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Зверніть увагу, що ми можемо використовувати формули геометричної прогресії для знаходження q і b5:

Знаємо, що b1 = 1/2, тобто перший член геометричної прогресії дорівнює 1/2.

Також знаємо, що b3 = 1/8. Застосовуючи формулу для третього члена геометричної прогресії:

b3 = b1 * q^2

1/8 = (1/2) * q^2

q^2 = (1/8) / (1/2) = 1/4

q = sqrt(1/4) = 1/2 або q = -1/2 (але ми не можемо використовувати від'ємні значення q для геометричної прогресії, тому ми вибираємо q = 1/2)

Отже, ми знаходимо, що q = 1/2.

Тепер ми можемо використовувати формулу для знаходження будь-якого члена геометричної прогресії:

bn = b1 * q^(n-1)

Для знаходження b5, ми використовуємо n = 5:

b5 = b1 * q^(5-1) = (1/2) * (1/2)^(4) = 1/32

Отже, ми знаходимо, що q = 1/2 і b5 = 1/32.

Объяснение:

как то так

Отвечает Новикова Милана.

Ответ:

АЛТЫН КҮН АСПАНЫ

АЛТЫН ДӘН ДАЛАСЫ

ЕРЛІКТІҢ ДАСТАНЫ

ЕЛІМЕ ҚАРАШЫ

ЕЖЕЛДЕН ЕР ДЕГЕН

ДАҢҚЫМЫЗ МАҚТЫҒОЙ

НАМЫСЫН БЕРМЕГЕН

ҚАЗАҒЫМ МЫҚТЫҒОЙ

МЕНІҢ ЕЛІМ

МЕНІҢ ЕЛІМ

ГҮЛІҢ БОЛЫП ЕГІЛЕМІН

ЖЫРЫҢ БОЛЫП

ТӨГІЛЕМІН ЕЛІІМ

ТУҒАН ЖЕРІМ МЕНІҢ

ҚАЗАҚСТАНЫМ