Знайди суму і різницю многочленів а) 3x-28y+16p і 12x+7y+6p Розв'язати рівняння б)3a+4b+4c і

11a-12b

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Вячеслав.

\displaystyle\bf\\1)\\\\a \  \ (3x-28y+16p)+(12x+7y+6p)=3x-28y+16p+12x+7y+6p=\\\\=(3x+12x)-(28y-7y)+(16p+6p)=15x-21y+22p\\\\\\b \  \ (3x-28y+16p)-(12x+7y+6p)=3x-28y+16p-12x-7y-6p=\\\\=(3x-12x)-(28y+7y)+(16p-6p)=-9x-35y+10p\\\\\\2)\\\\a \  \ (3a+4b+4c)+(11a-12b)=3a+4b+4c+11a-12b=\\\\=(3a+11a)+(4b-12b)+4c=14a-8b+4c\\\\\\b) \  \ (3a+4b+4c)-(11a-12b)=3a+4b+4c-11a+12b=\\\\=(3a-11a)+(4b+12b)+4c=-8a+16b+4c