Знайдіть значення одночлена: 3m^3, якщо m=-3 Будь ласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Биев Никита.

Ответ:

-81

Объяснение:

3m^3. m=-3

3×(-3)^3=3×(-27)= -81