Знайдіть число, яке треба додати до чисельника та відняти від знаменника дробу 11\14 , щоб

отримати дріб, що дорівнює 2\3

Ответы на вопрос

Отвечает Шелудько Ксения.

Вибач що пізно.

Нехай невідоме число дорівнює - х, тоді

(11+х):(14-х)=2/3

11+х / 14-х  = 2\3

3(11+х)=2(14-х)

33+3х=28-2х

3х+2х=28-33

5х=-5

х=-1

Відповідь: -1

Надіюсь все зрозуміло і можешь будь ласка відмітити як краще.