116. Спростіть вираз і знайдіть його значення: 1) (x-2)(x+5) - (x+3)(x-4), якщо x=-4,5; 2)

(a-6)(a+1) +(2-а)(3+4а), якщо а = o a=-11. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Ольга.

1) спочатку спростимо вираз: х²-2х+5х-10-(х²+3х-4х-12)=3х-10+х+12=4х+2

підставимо х: 4·(-4,5)+2=-18+2=-16

на рахунок другого не знаю(