Допоможіть розв'язати задачу На першій полиці на 6 книжок більше, ніж на другій, а разом на обох

полицях 24 книжки. Скільки книжок на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Объяснение:

Нехай на першій полиці (х+6) книг, тоді на другій х книг. Всього є 24 книги.

Складемо рівняння:

х+х+6=24

2х=24-6

2х=18

х=18:2

х=9- книги на другій полиці

9+6=15-книги на першій полиці

Відповідь: на першій 15 книг, на другій 9.