Для функції f(x)=11х^10 знайдіть первісну, графік якої проходить через точку A(0;1).


Ответы на вопрос

Отвечает Туржанова Аля.

Ответ:

F(x)=х^11 + 1

Объяснение:

f(x)=11х^10

F(x)=х^11 + C

A(0;1)

F(x)=х^11 + 1