Бак наповнюється через першу трубу за 6 хвилин і спорожняється через другу трубу за 9 хвилин. За

скільки хвилин наповниться бак через першу трубу, якщо другу трубу залишити відкритою?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Макс.

Ответ:

18 хв.

Объяснение:

Продуктивність першої труби: 1/6 бака за хвилину.

Продуктивність другої труби: -1/9 бака за хвилину.

Спільна продуктивність двох труб: 1/6 - 1/9 = 3/18 - 2/18 = 1/18 бака за хвилину.

Отже, бак наповниться за 18 хвилин.