6. Кубом якого числа є значення виразу 3.23 +3? А) 27; Б) 9; B) -3; Г) 3. П нь навчальних досягнень​


Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Аня.

Ответ:

А) 27

3.23+3=3x8x3=24+3=27