Розкладіть на множники многочлен використовуючи кiлька способів розкладання многочленів на множники

: x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кроцюк Дима.

За допомогою розкладу на спільні множники:

x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy = (x²y²)(a-1) + (5xy)(a-1) = (a-1)(x²y² + 5xy)

За допомогою розкладу на пару рівних множників:

x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy = (x²y²a - 5xy) + (5xy - x²y²) = (x²y²a - x²y²) + (5xy - 5xy) = x²y²(a-1)

За допомогою розкладу на різницю квадратів:

x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy = (x²y² + 5xy)(x²y²a - 5xy) = (x²y² + 5xy)(x²y²(a-1))

За допомогою розкладу на різницю кубів:

x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy = (x²y²a + 5xy)(x²y² - x²y² + 5xy - 5xy) = (x²y²a + 5xy)(5xy)

За допомогою розкладу на суму і різницю кубів:

x²y²a - x²y² + 5axy - 5xy = (x²y² + x²y²a)(x²y² - x²y²) + (5xy + 5xy)(5xy - 5xy) = x²y²(a-1) + 5xy(0) = x²y²(a-1)