Яка із залежностей є функцією? а) х = 2в - 21; б) х2= у – х + у2; в) хуz = 5; г) х3+ ху + х4= у2.


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

a)

x=2в-2

-2в=-2-x

В=1+1/2x

B=1+1/2x+1

б)

dy/dx=1

в)

xyz=5

x=5/yz,yz не дорівнює 0

x=5/yz,yне дорівнює 0, z не дорівнює 0

г)

х=2у/7+у,у не дірвнює -7