383.º Користуючись таблицею квадратів натуральних чисел, роз- міщеною на форзаці, знайдіть: 1)

√484; 4) √5929; 2) √729; 5) √5,76; 3) /1156; 6) √14,44; 7) √68,89; 8) √67 600; 9) √√384 400.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирилкина Алина.

Ответ:1) √484 = 22; 4) √5929 = 77; 2) √729 = 27; 5) √5,76 = 2,4; 3) /1156 = 1/34; 6) √14,44 = 3,8; 7) √68,89 = 8,3; 8) √67 600 = 260; 9) √√384 400 = 192

Объяснение: