Розв'яжіть рівняння і до кожного рівняння запишіть відповідь: 1)(х-3)(х) =x²+x; 2)x²-100=0;

3)16x²-49=0

Ответы на вопрос

Отвечает Городовая Диана.

Ответ:

1. x=0

2. x = 10\\x =-10

3. x_{1} =-1,75\\x_{2} =1,75

Объяснение:

1. (x-3)x =x^{2} +x\\x^{2} -3x=x^{2} +x\\-3x=x\\-3x-x=0\\-4x=0\\x=0:(-4)=0

2. x^{2} -100=0\\x^{2} =100\\x = 10\\x =-10

3. 16x^{2} -49=0\\(4x-7)(4x+7)=0\\4x-7=0\\4x+7=0\\4x=0+7=7\\4x=0-7=-7\\x_{2} =7:4=1,75\\x_{1} =-7:4=-1,75