Розв'яжiть рiвняння 6) (x - 1)(x + 2) - x ^ 2 = 5


Ответы на вопрос

Отвечает Медвежонок Настюшка.

Ответ: 7

Объяснение: Спочатку, розкриємо дужки: х²+2х-х-2=х²+х-2.

Тепер, перенесемо -2 у праву частину рівняння, воно перетвориться на 2, 5+2=7.

Тепер об'єднаємо це все в одне рівняння:

х²+х-х²=7

х=7.

Отвечает Подколзина Вика.

Відповідь: 7

Пояснення:

розв'язання завдання додаю