Спростіть вираз 5m²-10mn+5n² та обчисліть його значення при m=14,2 i n=4,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Рома.

\displaystyle\bf\\m=14,2 \  \ , \  \ n=4,2\\\\\\5m^{2} -10mn+5n^{2} =5\cdot(m^{2} -2mn+n^{2} )=5\cdot(m-n)^{2} =\\\\\\=5\cdot(14,2-4,2)^{2} =5\cdot 10^{2} =5\cdot 100=500