Послідовність аn задано формулою аn=2n+n² знайди 5 член цієї послідовності ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жиганян Джамал.

Відповідь: 35.

(an)

an = 2n+n²

a5 = 2·5+5² = 10+25 = 35.