Маємо функцію у=30/х знайти значення у, якщо х=-0,7 . (Відповідь округом до десятких


Ответы на вопрос

Отвечает Ержанова Айгерим.

Ответ:

у = 30/х, якщо х = -0,7 то:

у = 30/0,7

у = 42,9