20. Розкладіть 1) 200-2y²; на множники: 2) 7a² - 14ab + 7b2: 3) B3 - y3 В​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Миша.
200-2y² можна розкласти на множники за допомогою формули різниці квадратів, яка має вигляд a² - b² = (a + b)(a - b):
200-2y² = 2(100 - y²) = 2(10² - y²) = 2(10 + y)(10 - y)

Отже, 200-2y² розкладається на множники 2(10 + y)(10 - y).

7a² - 14ab + 7b² можна спростити, використовуючи факторизацію за допомогою квадратного трикутника:
7a² - 14ab + 7b² = 7(a² - 2ab + b²) = 7(a - b)²

Отже, 7a² - 14ab + 7b² розкладається на множник 7(a - b)².

B³ - y³ можна розкласти на множники, використовуючи формулу різниці кубів, яка має вигляд a³ - b³ = (a - b)(a² + ab + b²):
B³ - y³ = (B - y)(B² + By + y²)

Отже, B³ - y³ розкладається на множники (B - y)(B² + By + y²).