Розкладіть на множники вираз: 1) km²-kn² i обчисліть його значення при к-0,01, m=11 n=79; 2)

mc²-mb² i обчисліть його значення при т b=0,43. бігоооом​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкоскок Даниил.

Ответ:

k(m^2-n^2)=0,01(11^2-79^2)=-61,2

m(c^2-b^2)=