Функцію задано формулою у = –4х + 3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює –1.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Милена.

Ответ:

Задано функцію у виразом:

у = -4x + 3

Щоб знайти значення у, коли х = -1, потрібно підставити -1 замість х у виразі для у:

у = -4(-1) + 3 = 4 + 3 = 7

Отже, коли аргумент дорівнює -1, значення функції у буде 7.

Объяснение:

Отвечает Амангелди Мурат.

Объяснение:

у=7

зробі лучшим ответом