Терміново!)Добуток двох чисел дорівнює -12, а їх сума дорівнює 1.Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тысяченко Людмила.

Відповідь:

Позначимо невідомі числа за a та b, тоді

a·b = -12

a+b = 1

Звідси, можна визначити, що a = 4, а b = -3.

Перевірка:

4·(-3) = -12

-3+4 = 1

-12 = -12

1 = 1

Рівності правильні, отже, числа підібрані правильно.