Доведіть, що коли α, β, γ - кути трикутника, то sin (α+β)/2 = cos γ/2


Ответы на вопрос

Отвечает Kurus Valeria.

Ответ:

a+b=180-y

sin((a+b)/2) = sin((180-y)/2)=sin(90-y/2)=cos(y/2)

Объяснение: