4. Знайдіть усі натуральні п, для яких справджується рівність: 3t(n) = t(n²), де через t(n)

позначена кількість дільників числа n

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Дима.
3t(n)=t(n^2)
3t=nt
3t-nt=0
(3-n)t=0
t=0;3-n≠0
Вроде так всё