2+2*2*(2*2)=?????????????????????????????????????????????????????????????????


Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

Рівнянство слід розв'язувати, керуючись правилом порядку виконання арифметичних операцій: спочатку виконуємо множення та ділення, а потім додавання та віднімання, а також враховуємо дужки.

Отже, застосуємо це правило до виразу:

2 + 2 * 2 * (2 * 2) = 2 + 2 * 2 * 4

Далі множення 2 * 2 * 4, що дає 8:

2 + 2 * 8 = 2 + 16 = 18

Отже, відповідь: 18.

Объяснение:

Отвечает Селищева Алина.

2+2*2*(2*2)= 18 ................................