Знайдіть найбільшу висоту трикутника зі сторонами 25/6 29/6 і 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутаков Саша.

Для знаходження висоти трикутника потрібно використовувати формулу:

h = (2 * S) / a,

де h - висота трикутника, S - його площа, а - основа трикутника.

Площу трикутника можна знайти за формулою Герона:

S = sqrt(p * (p - a) * (p - b) * (p - c)),

де p - півпериметр трикутника: (a + b + c) / 2.

Таким чином, маємо:

p = (25/6 + 29/6 + 6) / 2 = 5 + 5/3,

S = sqrt((5 + 5/3) * (5 + 5/3 - 25/6) * (5 + 5/3 - 29/6) * (5 + 5/3 - 6)) ≈ 14.7.

Тепер можемо знайти висоту трикутника за формулою:

h = (2 * S) / 6 = 4.9.

Отже, найбільша висота трикутника дорівнює 4.9.