Y=2x+7 3x+4y=6 решите уравнение и сделайте тест пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Тихон.

Y = 2x + 7

3x + 4y = 6

Можно воспользоваться методом подстановки или методом исключения неизвестных. Рассмотрим первый метод.

Выразим y из первого уравнения:

y = 2x + 7

Подставим это выражение во второе уравнение вместо y:

3x + 4(2x + 7) = 6

Раскроем скобки и упростим:

3x + 8x + 28 = 6

11x = -22

x = -2

Теперь найдем значение y, подставив найденное значение x в любое из исходных уравнений. Например, в первое:

y = 2*(-2) + 7

y = 3

Ответ: x = -2, y = 3.

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Підставимо вираз для y з першого рівняння в друге рівняння:

3x + 4(2x + 7) = 6

Розв'яжемо рівняння відносно x:

3x + 8x + 28 = 6

11x = -22

x = -2

Підставимо знайдене значення x у будь-яке з вихідних рівнянь і знайдемо значення y:

y = 2x + 7 = 2(-2) + 7 = 3

Отже, розв'язок системи рівнянь: x = -2, y = 3.

Щодо тесту, якщо ви маєте на увазі тест на перевірку розв'язку системи, то можна підставити знайдені значення x і y в обидва вихідні рівняння і перевірити, чи обидва рівняння стають істинними рівностями.

Перше рівняння: y = 2x + 7

3 = 2(-2) + 7

3 = 3 - істинна рівність

Друге рівняння: 3x + 4y = 6

3(-2) + 4(3) = 6

-6 + 12 = 6 - істинна рівність

Отже, розв'язок системи перевірено і є правильним.