Твірна циліндра дорівнює 8 см, в діагональ осьового перерізу -10 см.Знайти об'єм циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Марина.

Відповідь:

ось

Пояснення:

Об'єм циліндра можна знайти за формулою V = S * h, де S - площа основи циліндра, а h - його висота.

Для знаходження площі основи необхідно знайти радіус циліндра за формулою:

r = d/2, де d - діагональ осьового перерізу.

Отже, r = 10/2 = 5 см.

Тоді площа основи циліндра дорівнює:

S = πr² = 3.14 * 5² ≈ 78.5 см².

Залишилось знайти висоту h. Оскільки твірна циліндра дорівнює 8 см, а циліндр має форму прямокутного паралелепіпеда, то його висота також дорівнює 8 см.

Тож об'єм циліндра дорівнює:

V = Sh = 78.5 * 8 ≈ 628 см³.

Отже, об'єм циліндра дорівнює близько 628 кубічних сантиметрів.