Напишіть пʼять перших членів арифметичної прогресії, якщо: a) a1 = 7, d = 2;


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Каролина.

Ответ:

Объяснение:

а₁=7

а₂=7+2=9

а₃=9+2=11

а₄=11+2=13

а₅=13+2=15