Допоможіть будь ласка ab√a³b-5a²√ab³


Ответы на вопрос

Отвечает Сокуренко Миша.

Ответ:

Для спрощення виразу ab√(a³b) - 5a²√(ab³), ми можемо винести з дужок їхній спільний множник, який дорівнює √ab. Ми маємо:

ab√(a³b) - 5a²√(ab³) = ab√a²√(ab) - 5a²√(ab)√ab

Далі, ми можемо спростити кожен доданок окремо:

ab√a²√(ab) = a²b√(ab²)

5a²√(ab)√ab = 5a²b√(ab)

Тому, після спрощення, ми отримуємо:

ab√(a³b) - 5a²√(ab³) = a²b√(ab²) - 5a²b√(ab) = a²b√ab (√(ab) - 5)