1)У Марии и Педро 40,8 евро, если у Марии в два раза больше денег, чем у него, сколько у каждого?

2)Велосипед стоит 300 евро, но нам делают скидку 20%, сколько возьмут? (Попробуйте выполнить расчет с помощью одной операции)3)За 2 сэндвича, 3 безалкогольных напитка и 1 мороженое — 4,09 евро За 1 сэндвич, 2 безалкогольных напитка и 2 мороженого — 2,70 евро Сколько они возьмут за 3 сэндвича и 4 безалкогольных напитка?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Толыкбай Диас.

Ответ:

Позначимо суму грошей у Педро через х. Тоді, згідно з умовою, сума грошей у Марії буде дорівнювати 2х. За умовою задачі, сума грошей у Марії і Педро дорівнює 40,8 євро, тому ми можемо записати рівняння:

2х + х = 40,8

Розв'язавши його, знаходимо:

х = 13,6

Тоді, сума грошей у Педро дорівнює 13,6 євро, а у Марії - 27,2 євро.

Сума зі знижкою дорівнюватиме 80% від початкової суми:

300 * 0,8 = 240

Отже, сума зі знижкою становитиме 240 євро.

Позначимо ціну одного сендвіча через а, одного безалкогольного напою через b, а одного морозива через с. Тоді ми можемо записати систему рівнянь на основі умови задачі:

2a + 3b + c = 4,09

a + 2b + 2c = 2,70

Щоб знайти ціну трьох сендвічів і чотирьох безалкогольних напоїв, можна спочатку знайти ціну одного сендвіча і одного безалкогольного напою, використовуючи систему рівнянь, а потім просто помножити ціни на кількість:

a = 0,5

b = 0,3

Отже, ціна трьох сендвічів і чотирьох безалкогольних напоїв буде:

3a + 4b = 1,8 + 1,2 = 3

Отже, вони заплатять 3 євро за ці продукти.

Пошаговое объяснение:

Жду спасибо за скорость