Самолёт пролетел 600 600 км. Это расстояние он преодолел за t часов со скоростью v км/ч. Вырази

формулой зависимость v от t .

Ответы на вопрос

Отвечает Баёк Дмитрий.

Ответ:

v = 600 / t.

Объяснение:

Швидкість (v) можна визначити, використовуючи формулу швидкості:

v = s / t,

де s - пройдений шлях, а t - час подорожі.

В даній задачі, відстань, яку пролетів літак, дорівнює 600 км. Тому формула швидкості може бути переписана як:

v = 600 / t.

Отже, залежність швидкості від часу подорожі має вигляд:

v = 600 / t.