Функцію заданоформулою y=-3x+4 Значення функції якщо значення аргументу дорівнює 3.Значення

аргументу при я кому значення функції дорівнює -8.

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшкина Елизавета.
Y=-3x-4
1) 5 =-3x-4
-3x-4 = 5
-3x = 5+4
-3x = 9
X=9:-3
X=-3
Отвечает Ситдиков Саша.

Ответ:

якщо х=3 то у=-3•3+4=-5

якщо у=-8 то х=

-8=-3х+4

-3х=-12

х=4

Объяснение: все зверху