ДАЮ 25 БАЛОВ ! Яка з наведених пар чисел е розв'язком системи рівнянь A (-6;-2) Б (6;-2) В

(-2;-6) Г (-2; 6)

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Відповідь:

Підставимо координати кожної пари чисел у систему рівнянь і перевіримо, яка з них задовольняє обидві рівності:

A) x = -6, y = -2

(-6) ^ 2 + (-2) ^ 2 = 40

-6 - (-2) = 8

Обидві рівності не виконуються.

Б) x = 6, y = -2

6 ^ 2 + (-2) ^ 2 = 40

6 - (-2) = 8

Обидві рівності виконуються.

В) x = -2, y = -6

(-2) ^ 2 + (-6) ^ 2 = 40

-2 - (-6) = 8

Обидві рівності не виконуються.

Г) x = -2, y = 6

(-2) ^ 2 + 6 ^ 2 = 40

-2 - 6 = -8

Обидві рівності не виконуються.

Отже, розв'язок системи рівнянь є пара чисел (6;-2), тобто варіант Б.