1) x²+ 3x = 0 рівнянн​


Ответы на вопрос

Отвечает Парфёнова Даниелла.

x² + 3x = 0

x(x + 3) = 0

x = 0 або x = -3

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ: Щоб розв’язати рівняння x² + 3x = 0, ми можемо винести x і отримати:

x(x + 3) = 0

Це рівняння має два розв’язки:

х = 0

x + 3 = 0, що дає x = -3

Отже, розв’язками рівняння x² + 3x = 0 є x = 0 і x = -3.

Объяснение: