Умножить 1) (x-9) (x+9) 2) (5x-4a) (5x+4a) 3) (3a⁴ + b⁶) (3a⁴- b⁶)


Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Анна.

Відповідь:

Пояснення:

        Скористаємось формулою різниці квадратів двох виразів :

      1) (x-9) (x+9) = x² - 9² = x² - 81 ;

     2) (5x-4a) (5x+4a) = ( 5x )² - ( 4a )² = 25x² - 16a² ;

     3) (3a⁴ + b⁶) (3a⁴- b⁶) = ( 3a⁴ )²- ( b⁶ )² = 9a⁸ - b¹² .