Обчисліть значення виразу: 1) √/16 – b, якщо b = −9; 15; 2) 2/м - м, якщо m = 1,69; 0,49. 126

допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Дмитрий.

Ответ:

√/16 – b=4-(-9)=13

√/16 – b=4-15=-11

2/м-м=2/1,69-1,69=

2/м-м=2/0,49-0,49=

2/м-м=2/126-126