Последовательность An задана формулой n-го члена An=2n*2+1 найти A3,A5,A9


Ответы на вопрос

Отвечает Мосин Олег.

Ответ:

Замінюємо n на відповідні значення і обчислюємо:

A3 = 2*3^2 + 1 = 19

A5 = 2*5^2 + 1 = 51

A9 = 2*9^2 + 1 = 163

Отже, A3 = 19, A5 = 51, A9 = 163.

Объяснение: