Придумати задачу, розв'язком якої був би вираз 18 . 4 + 3 . 21. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатин Иван.

Ответ:

Маша вчера потратила 18 гривен и 40 копеек

А Витя 3 гривны и 21 копейку

Сколько потратили Маша и Витя?

Пошаговое объяснение:

18.4+3.21=21.61(гривен)-потратили Маша и Витя

Отвечает Полещук Ростик.

Відповідь: Назустріч одне одному виїхали 2 велосипедиста швидкість 1 13 км/год А 2 14 км/ год через 5 год вони зустрінуться.Який шлях подолали велосипедисти

Розв'язок:1) 14+13=27(км/год)- швидкість зближення;

2) 5×27 = 135(км)

Вираз: 5×(14+13)=135(км)

Відповідь:135км - шлях який подолали велосипедисти.

Покрокове пояснення:там де дружки у виразі зверху додавання напиши 27.