Знайдіть сьомий член геометричної прогресії : 0,5; 1; 2; ... ;


Ответы на вопрос

Отвечает Безуглая Роза.

Розв'язання:

(bn) 0,5; 1; 2;...

b₁ = 0,5; b₂ = 1;

bn = b₁·qⁿ⁻¹

Тепер, за формулою знайдемо сьомий член даної геометричної прогресії:

b₇ = b₁·q⁶

q = bⁿ/bⁿ⁻¹

q = b₂/b₁

q = 1/0,5 = 2

b₇ = 0,5·2⁶ = 0,5·64 = 32.

Відповідь: 32.