Спростіть вираз 5√3-2√3+√3


Ответы на вопрос

Отвечает Саков Денис.

Ответ:

Ответ

  4\sqrt{3}

Отвечает Оспанов Роман.

Відповідь:      4√3 .

Пояснення:

    Зведемо подібні доданки . Всі три доданки подібні :

   5√3 - 2√3 + √3 = ( 5 - 2 + 1 )√3 = 4√3 .