2x =6, x+y=7розв'язати систему​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Софья.

Ответ:

З першого рівняння ми можемо виразити x, поділивши обидві частини на 2:

x = 3

Піставляючи це значення x у друге рівняння, ми можемо знайти y:

3 + y = 7

y = 4

Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = 3, y = 4.

Объяснение:

Отвечает Бевз Влад.
Система
2х=6
х+у=7

Система
х=3
3+у=7

Система
х=3
у=4
Відповідь : (3,4)