Допоможіть будь ласка даю 20 балів!! 1 б) Визнач, при якому значенні ь графік функції у = -- x +

b про- ходить через точку: М (6; -8); N (-4; 3). 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.

Для знаходження значення b використаємо одну з точок, наприклад точку М (6; -8):

-8 = -6 + b

b = -8 + 6

b = -2

Отже, рівняння функції y = -x - 2. Перевіримо, чи проходить ця функція через другу задану точку N (-4; 3):

3 = -(-4) - 2

3 = 4 - 2

3 = 2

Це не є правильно, тому функція не проходить через точку N (-4; 3). Можливо, у завданні допущена помилка, або потрібно шукати іншу функцію, яка проходить через обидві точки.