Функцію задано формулою у =-5x+3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює -1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Салеева Радиля.

Ответ:

8

Объяснение:

x=-1

y= -5*(-1)+3

y=-5*(-1) =5

y=5+3=8

y=8

Отвечает Досан Асылбек.

Відповідь:

Буде - 3

Пояснення: