Спростіть вираз і знайдіть його значення (а+3)^2-(а-9) якщо а = -2.5


Ответы на вопрос

Отвечает Лихтенберг Диана.

Привіт, зараз все зробимо)

Ответ: -0.75

Объяснение:

(а+3)^2-(а-9)= a^2+6a+9-a+9= a^2 +5a + 18.

Тепер замість "а" підставляємо числове значення

-2,5^2 + 5(-2,5) +18= -6.25 - 12.5 + 18= -18.75 + 18= -0.75