Складіть квадратне рівняння, якщо його корені = -6 та 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Даша.

Ответ:

Загальний підхід до цієї задачі полягає в тому, щоб використовувати формулу рівняння, яка містить його корені. Таким чином, для квадратного рівняння виду ax^2 + bx + c = 0, яке має корені x1 та x2, ми можемо записати:

(x - x1)(x - x2) = 0

де x1 та x2 - це корені рівняння.

Тому для даної задачі ми можемо записати:

(x - (-6))(x - 4) = 0

або

(x + 6)(x - 4) = 0

Це квадратне рівняння має корені -6 та 4, як і вказано в умові.