Знайдіть корінь рівняння (х+5)(х-5)=0 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Smolyazhenko Artur.

Ответ:

Задане рівняння (х+5)(х-5)=0 можна розв'язати за допомогою правила добутку-суми, яке стверджує, що добуток двох множників дорівнює нулю, якщо принаймні один з множників дорівнює нулю.

Таким чином, ми можемо записати:

(х+5)(х-5)=0

Застосуємо правило добутку-суми:

х+5=0 або х-5=0

Розв'яжемо ці рівняння:

х+5=0 -> х=-5

або

х-5=0 -> х=5

Отже, коренями заданого рівняння є -5 та 5.

Объяснение:

Отвечает Куляница Антон.

Ответ:

(x+5)(x-5)=0\\x+5=0;  x-5=0\\\\x=-5;  x=5

Відповідь: x=-5 або x=5